Laboratorium Wiedzy

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY – KURSY MATURALNE – PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY – POWTÓRKI DO EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH

Laboratorium Wiedzy oferuje wszystkim uczniom liceów i szkół podstawowych indywidualne (lub grupowe) zajęcia z poszczególnych przedmiotów, służące poszerzeniu lub uzupełnieniu wiedzy i rozwinięciu wszystkich koniecznych umiejętności.

Gwarantujemy pracę pod kierunkiem doświadczonych nauczycieli, będących doskonałymi specjalistami w nauczanym przedmiocie, jak również egzaminatorami OKE. Laboratorium Wiedzy w Krakowie prowadzi przygotowanie do egzaminów ósmoklasisty oraz maturalnych na najwyższym poziomie. Podobne standardy dotyczą również indywidualnych zajęć z poszczególnych przedmiotów (korepetycji).

Oferujemy również intensywne wakacyjne kursy przygotowujące do egzaminów poprawkowych.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerami telefonów: 12 422 00 75, 12 422 12 91, 603 688 733.

Drogi Uczniu!

Zastanawiasz się czy korepetycje maturalne są Ci potrzebne? Egzamin ósmoklasisty spędza Ci sen z powiek? A może nie radzisz sobie z jakimś przedmiotem w trakcie roku szkolnego? Laboratorium Wiedzy ma na to sposób!

Jeżeli:

  • niepokoi Cię zbliżający się egzamin ósmoklasisty lub matura,
  • masz świadomość, iż nie czujesz się jeszcze dobrze przygotowana (przygotowany) do jego zdawania,
  • nie wiesz, jak usystematyzować swoją wiedzę…

A może:

  • chcesz jeszcze bardziej rozwinąć swoje umiejętności i poszerzyć zakres wiedzy w konkretnej godzinie,
  • oczekujesz wyjaśnień w wielu kwestiach, dotyczących wiadomości i umiejętności sprawdzanych na egzaminie,
  • potrzebujesz pomocy w rozwiązywaniu arkuszy egzaminacyjnych…

Albo też:

  • masz potrzebę systematycznej pracy pod kierunkiem wykwalifikowanego nauczyciela,
  • po latach zdecydowałaś się (zdecydowałeś się) na przystąpienie do egzaminu maturalnego…

to właśnie znalazłaś (znalazłeś) to, czego szukasz.

W Laboratorium Wiedzy oferujemy naukę pod kierunkiem bardzo dobrze wykształconych i posiadających wieloletnie doświadczenie nauczycieli, których cechuje nie tylko wiedza, ale też umiejętność jej przekazywania. Prowadzimy zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty, maturalnego, poprawkowego lub też  zajęcia z poszczególnych przedmiotów szkolnych na najwyższym poziomie. Potrzebujesz korepetycji z matematyki, chemii czy jakiegokolwiek innego przedmiotu? Pomożemy Ci sprawnie przyswoić materiał i poczuć się pewniej podczas wszelkich sprawdzianów wiedzy, z jakimi przyjdzie Ci się zmierzyć.

Zapewniamy komfortowe warunki nauki w niewielkich liczebnie grupach, co umożliwia pełną indywidualizację pracy i poświęcenie każdemu kursantowi optymalnej ilości czasu. Gwarantujemy bogatą gamę ćwiczeń rozwijających i utrwalających wiedzę, jak również zdobycie praktycznych umiejętności. Podczas korepetycji przed egzaminem ósmoklasisty lub maturą wykorzystujemy bardzo rozbudowane ilości materiałów egzaminacyjnych. Dbamy o systematyczne sprawdzanie postępów naszych kursantów, stosując różnorodne sposoby weryfikacji (odpowiedź ustna, kartkówki, sprawdziany, a nade wszystko testy egzaminacyjne czy próbne egzaminy). Kładziemy duży nacisk na systematyczne informowanie o wynikach w nauce i przedstawianie wskazówek do dalszej pracy. W przypadku dzieci, tego typu wiadomości otrzymują na bieżąco nie tylko sami kursanci, ale też ich Rodzice, dla których zawsze znajdziemy czas na rozmowę.

Kursy przygotowawcze do egzaminu ósmoklasisty, kursy maturalne, powtórki do egzaminu poprawkowego, indywidualne lekcje z poszczególnych przedmiotów zostały stworzone właśnie z myślą o Tobie. Drogi Uczniu, już nie musisz się martwić o wyniki egzaminów czy ocenę końcową, gdyż wraz z Laboratorium Wiedzy jesteś w stanie osiągnąć pełen sukces. Zapraszamy do naszej siedziby przy ul. Sławkowskiej 20 w Krakowie. Wspólnie ustalimy odpowiadające Ci termin i rodzaj zajęć spośród dostępnych opcji (indywidualne korepetycje lub kursy grupowe).