Chcesz odpowiednio przygotować się do matury lub testów gimnazjalnych, nie wiesz jednak, czy wybrać kurs, czy może korepetycje? W dzisiejszym artykule doradzimy Ci, jaki wybór będzie dla Ciebie najrozsądniejszy!
Jeżeli chcesz samemu regularnie przygotowywać się do egzaminów, a masz problem z konkretnymi partiami materiału, najlepszym rozwiązaniem będą korepetycje. Na pierwszych zajęciach ustalisz wtedy z korepetytorem, czego dokładnie chcesz się uczyć, oraz tego, czy wolisz rozwiązywać zadania, czy może uczestniczyć w teoretycznych zajęciach. Takie rozwiązanie jest bardzo dobrym pomysłem dla wszystkich, którzy chcąc zasięgnąć porady dotyczącej konkretnego problemu lub działu. Zajęcia są ustalane według indywidualnego grafiku, sam możesz więc wybrać czas i dostosować częstotliwość zajęć do swojego harmonogramu.
Kursy gimnazjalne i maturalne przeznaczone są dla osób, które chcą zrobić powtórkę z całościowej wiedzy wymaganej na testach. Podczas kursów spotkania z korepetytorem odbywają się w małych grupach, kilka razy lub raz w tygodniu. Grupa wspólnie omawia dane tematy i działy oraz wykonuje zadania praktyczne z zakresu przedmiotowego. Kursy są znakomitym wyborem dla osób, które chcą powtórzyć materiał lub przećwiczyć wszystkie zagadnienia przedmiotowe, a nie tylko wybrane działy.